Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w GdańskuO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Specjalista

OPIS STANOWISKA:

  • Współudział w pracach organizacyjno-administracyjnych związanych z przygotowaniem i obsługą procesu kształcenia.
  • Udział w pracach związanych z zagadnieniami jakości kształcenia.
  • Uczestniczenie w projektach związanych z doskonaleniem programów i harmonogramów studiów.
  • Praca w specjalistycznych programach komputerowych dedykowanych do pracy w Dziale Kształcenia (POL-on, Bazus, Wydatek).
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań.
  • Dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem pracy Działu.
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami Uczelni.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie i co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • ogólna znajomości zagadnień szkolnictwa wyższego,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość obsługi komputera (MS office,  outlook, word, excel) i urządzeń biurowych,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole, komunikatywność i umiejętność współdziałania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie kompetencje społeczne,
  • gotowość do opanowania znajomości systemów funkcjonujących w Uczelni.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od stycznia 2021 r.,
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze + premię + dodatek za wysługę lat,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • pakiet socjalny (w tym w szczególności: dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie opieki nad dziećmi w żłobkach i przedszkolach, dofinansowanie na cele mieszkaniowe, świadczenia świąteczne),
  • ciekawą pracę administracyjną w obszarze kształcenia w uczelni wyższej,
  • możliwość rozwoju w zakresie zagadnień związanych ze szkolnictwem wyższym,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia,
  • otwartość na kreatywne rozwiązania związane z rozwojem działu,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji,
  • możliwość bezpłatnego parkowania.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV,
  • list motywacyjny
  • skan podpisanych odręcznie oświadczeń o niekaralności i o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • skan dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,

ZGŁOSZENIE NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 08 stycznia 2020 r.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne