Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Główny Specjalista ds. Podatków

Energa Centrum Usług Wspólnych sp. z o. o.O firmie

Energa Centrum Usług Wspólnych sp. z o. o.

aleja Grunwaldzka 472

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń z tytułu podatków bezpośrednich i pośrednich klientów obsługiwanych przez Spółkę, w szczególności:

  • kwalifikacja podatkowa poszczególnych operacji gospodarczych,

  • obliczanie prawidłowej wysokości należnego podatku oraz sporządzanie i terminowe składanie deklaracji podatkowych, plików JPK VAT,

  • przygotowywanie pism w ramach korespondencji prowadzonej z organami podatkowymi,

  • udział w obsłudze wszczętych wobec obsługiwanych spółek postępowaniach dotyczących zobowiązań podatkowych, czynności sprawdzających,

  • wsparcie merytoryczne obsługiwanych spółek poprzez opracowywanie odpowiedzi na zapytania w zakresie zagadnień podatkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze podatków i rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz rachunkowości.

Mile widziane

  • wysoko rozwinięte umiejętności: analityczne, identyfikowania problemów oraz poszukiwania rozwiązań,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz sprawna realizacja zadań pod presją czasu,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność oraz terminowość,

  • znajomość systemu zintegrowanego SAP.

To oferujemy

  • przejrzyste zasady wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole.

Grupa Kapitałowa Energa, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, w związku z rozwojem zespołu w spółce holdingowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista / Główny Specjalista ds. Podatków.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę na okres próbny

  • Komórka organizacyjna: Departament Finansów/ Wydział Podatków Pośrednich

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 10.05.2021 r.

  • W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego i nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami spełniającymi nasze wymagania.

  • Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.