Oferta pracy

Specjalista Google Ads - Facebook Ads - SEM

KOLABO GROUP sp. z o.o. Sp. KO firmie

3 500‐6 500 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

KolaboIT - agencja digital marketingowa z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamy internetowej oraz tworzenia stron www. Realizujemy projekty dla firm z sektora małych i średnich firm. W związku z rozwojem firmy i podejmowaniem kolejnych inspirujących wyzwań poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • samodzielne tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads
  • analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Analytics / Google Data Studio
  • wyznaczanie celów kampanii i weryfikacja ich realizacji
  • aktualizowanie swojej wiedzy
  • aktywna komunikacja z klientem w celu zwiększenia skuteczności działań reklamowych oraz bieżąca obsługa.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Google Ads i aktualnych możliwości systemu
  • doświadczenie w pracy na podobnym na stanowisku
  • umiejętność analityczndgo myślenia, wyciągania wniosków na podstawie danych i zachowań użytkowników w celu zwiększania skuteczności działań reklamowych
  • dobra znajomość narzędzi takich jak: Google Data Studio, Google Tag Manager, Google Analytics, Google Tag Asisstant, Semstorm, Senuto, Ahrefs i itp.
  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • samodzielność i dyscyplina
  • umiejętność swobodnej komunikacji z klientem oraz budowanie relacji
  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji kampanii reklamowych na facebook'u / linkedin'e / bing'u

Oferujemy:

  • transparentne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę stacjonarnie w biurze (Bydgoszcz) lub pracę zdalną
  • przyjemną atmosferę w zgranym zespole
  • stały rozwój kompetencji
  • realna możliwość szybkiego awansu
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz możliwość korzystania z dodatkowych jeżeli ułatwią one Twoją pracę
  • cykliczne spotkania integracyjne

Więcej informacji nt. naszej firmy znajdziesz na www.kolaboit.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy