Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Google Ads i Facebook Ads

KOLABO GROUP sp. z o.o. Sp. KO firmie

4 5007 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kolabo Group to agencja marketingowa z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamy internetowej oraz tworzenia stron www. W związku z rozwojem firmy i podejmowaniem kolejnych inspirujących wyzwań
poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • samodzielne tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads
  • analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Analytics, Google Data Studio innych narzędzi
  • wyznaczanie celów kampanii i weryfikacja ich realizacji
  • aktualizowanie swojej wiedzy
  • aktywny rozwój Klientów dzięki wykorzystaniu potencjału

Wymagania:

  • dobra znajomość systemu Google Ads oraz Business Facebook Manager
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi Google Data Studio, Tag Manager, Google Merchant Center
  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • samodzielność i dyscyplina
  • nieszablonowe myślenie, innowacyjność i  inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość programów graficznych
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii zagranicznych

Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów to nie znaczy, że nie rozważymy Twojej kandydatury. Wyślij swoją aplikację z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chcesz dla nas pracować - każdą uważnie analizujemy

Oferujemy:

  • transparentne warunki zatrudnienia
  • pracę w biurze lub pracę zdalną
  • przyjemną atmosferę w zgranym teamie
  • sprawne wdrożenie
  • premie uznaniowe i motywacyjne
  • szybka możliwość awansu i rozwoju

Ogłoszenie archiwalne