Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Google Ads | SEM

DEVAGROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Docelowo: samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads

  • Praca bezpośrednio z klientem – relacje, edukacja i prowadzenie działań, ze wsparciem opiekuna sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w Google Ads

  • Musisz znać doskonale kampanie w Search, GDN, PLA i Wideo

  • Codzienna praca z edytorem Google Ads

  • Praktyczna znajomość Google Analytics

  • Podstawowa znajomość Google Tag Managera

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji z klientem

  • Minimum 95% Twojej pracy zawodowej to praca z nami

Mile widziane

  • Dostępność na miejscu w biurze w trakcie okresu próbnego

  • Komplet egzaminów Ads w Skill Shop

  • Zdany egzamin z Google Analytics

  • Prowadzenie kampanii Facebook Ads

  • Cierpliwość i komunikacja z klientami w zrozumiałym języku

  • Znajomość języków obcych

  • Otwartość na dzielenie się wiedzą: w artykułach, szkoleniach, wystąpieniach

To oferujemy

  • Dogodny czas pracy: praca zdalna, czyli w trybie home office. Pracę zdalną traktujemy serio, dla nas to nie chwilowa konieczność – pracujemy tak od zawsze. Wiemy jak prowadzić komunikację w trybie rozproszonym, jak wyglądają wady i zalety takiej pracy. Dlatego do dyspozycji masz też wygodne i nowoczesne biuro blisko centrum Krakowa, z którego możesz korzystać jeśli masz taką potrzebę.

  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę lub do wyboru własną działalność gospodarczą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i poziomu samodzielności przewidujemy na tym stanowisku kwoty od 3000 do 5000 zł na rękę. Masz wyższe wymagania ze względu na większe doświadczenie? Napisz o tym.

  • Ścieżka awansu: Młodszy Specjalista SEM, Specjalista SEM, Starszy Specjalista SEM oraz opcje specjalizacji w kierunku szkoleń, audytów czy analityki

  • Udział w szkoleniach i konferencjach, kursy językowe

  • Benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne PZU, karta Multisport albo karta do Cinema City, premia urlopowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • paczki świąteczne

DEVAGROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

DevaGroup to mała, 35-osobowa agencja, lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów. Co prawda mimo pandemii w tym roku nasz zespół mocno się powiększył, to jednak ciągle chcemy działać w nie-korporacyjnym klimacie. Podobno zna nas cała branża, pewnie dlatego, że organizujemy cykliczne krakowskie spotkania pasjonatów SEM i SEO – semKRK, które przyciąga wielu słuchaczy z całej Polski! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które osiągnęły taki poziom w Ads, że sam Google wyróżnił naszego CEO (Krzysztofa Marca) jako Trenera w ramach Akademii Google Partners oraz projektu BIG6. Jako Premier Partner dostaliśmy się do finału najbardziej prestiżowego konkursu w branży: Premier Partners Awards EMEA. Klienci trafiają do nas sami, głównie z polecenia – szukamy osoby, która będzie wspierała naszych specjalistów w aktualnych i nowych projektach.

Podsumowując: świetne portfolio, aktualna wiedza, szkolenia i konferencje, unikalne narzędzia i dostęp do wielu ciekawych branż.

Dodaj do tego: pracę zdalną, dobre wynagrodzenie, pole do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy