Logo Pracuj.pl

Specjalista Google Ads | SEM

DEVAGROUP sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 100–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 000–5 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Docelowo: samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads
  • Praca bezpośrednio z klientem – relacje, edukacja i prowadzenie działań, ze wsparciem opiekuna sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w Google Ads
  • Musisz znać doskonale kampanie w Search, GDN, PLA i Wideo
  • Codzienna praca z edytorem Google Ads
  • Praktyczna znajomość Google Analytics
  • Podstawowa znajomość Google Tag Managera
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Znajomość języka polskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji z klientem
  • Minimum 95% Twojej pracy zawodowej to praca z nami

Mile widziane

  • Dostępność na miejscu w biurze w trakcie okresu próbnego
  • Komplet egzaminów Ads w Skill Shop
  • Zdany egzamin z Google Analytics
  • Prowadzenie kampanii Facebook Ads / LinkedIn Ads
  • Cierpliwość i komunikacja z klientami w zrozumiałym języku
  • Znajomość języków obcych
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą: w artykułach, szkoleniach, wystąpieniach

To oferujemy

  • Dogodny czas pracy: możliwa 100% praca zdalna, czyli w trybie home office.
  • Pracę zdalną traktujemy serio, dla nas to nie chwilowa konieczność – pracujemy tak od zawsze. Wiemy jak prowadzić komunikację w trybie rozproszonym, jak wyglądają wady i zalety takiej pracy. Dlatego do dyspozycji masz też wygodne i nowoczesne biuro blisko centrum Krakowa, z którego możesz korzystać jeśli masz taką potrzebę. Pracujemy tak od ponad 15 lat i gwarantujemy, że nie wezwiemy Cię do biura, jak inne firmy, po ustaniu pandemii.
  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę.
  • Mamy politykę zero-patologii. Żadne zaniżanie umowy z wypłatą z drugiej firmy-krzak lub „pod stołem” ani umowa o dzieło na prawach autorskich. To jest pełnoprawna umowa o pracę, którą dostajesz od razu po podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Umowa gwarantuje Ci, że nawet jeśli wchodzi w życie za kilka tygodni to praca jest już Twoja i obowiązuje Twoja ochrona prawna. Podobnie urlopy oraz weekendy i czas wolny od pracy to dla nas świętość.
  • Ścieżka awansu: Młodszy Specjalista SEM, Specjalista SEM, Starszy Specjalista SEM oraz opcje specjalizacji w kierunku szkoleń, audytów czy analityki.
  • Czas pracy, który możesz dostosowywać do swoich potrzeb.
  • Firmowy sprzęt: laptop, smartfon z dużym planem internetu.
  • Udział w szkoleniach i konferencjach, kursy językowe.
  • Benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne PZU, karta Multisport lub karta do Cinema City, premia urlopowa.
  • Rozbudowany system premiowy i podwyżki powiązane z wynikami jakie generujesz.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i poziomu samodzielności przewidujemy na tym stanowisku kwoty od 3000- 5000zł na rękę (od 4100-7000 brutto).
  • Masz konkretne wymagania, a może większe wymagania ze względu na większe doświadczenie? Napisz o tym.
  • W prostej ankiecie określisz kwoty, jakie chcesz zarabiać przez pierwszy okres pracy oraz po roku, weźmiemy to pod uwagę wyznaczając konkretną ścieżkę podwyżek i awansów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • paczki świąteczne
  • biuro gotowe do integracji

DEVAGROUP sp. z o.o.

DevaGroup to mała, 35-osobowa agencja, lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów. Co prawda mimo pandemii w ciągu roku nasz zespół mocno się powiększył, to jednak ciągle chcemy działać w nie-korporacyjnym klimacie. Podobno zna nas cała branża, pewnie dlatego, że organizujemy cykliczne krakowskie spotkania pasjonatów SEM i SEO – semKRK, które przyciąga wielu słuchaczy z całej Polski! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które osiągnęły taki poziom w Ads, że sam Google wyróżnił naszego CEO (Krzysztofa Marca) jako Trenera w ramach Akademii Google Partners oraz projektu BIG6. Jako Premier Partner dostaliśmy się do finału najbardziej prestiżowego konkursu w branży: Premier Partners Awards EMEA. Klienci trafiają do nas sami, głównie z polecenia – szukamy osoby, która będzie wspierała naszych specjalistów w aktualnych i nowych projektach.

Nasze biuro jest nowoczesnym klimatyzowanym wnętrzem w nowym apartamentowcu w Fabryce Czekolady, blisko centrum – mieści się prawie na rogu ulic Łokietka/Wrocławskiej.

Podsumowując: świetne portfolio, aktualna wiedza, szkolenia i konferencje, unikalne narzędzia i dostęp do wielu ciekawych branż.

Dodaj do tego: możliwą 100% pracę zdalną, dobre wynagrodzenie, pole do rozwoju.

Kogo poszukujemy

  • To kolejne stanowisko w prężnie działającym dziale SEM
  • Szukamy osoby, która ma wiedzę z zakresu Ads na poziomie specjalisty lub młodszego specjalisty (junior)
  • Zdarzało się, że zamiast jednej zatrudniliśmy dwie osoby w procesie tej samej rekrutacji.

Proces rekrutacyjny

  • To ogłoszenie jest aktywne, zbieramy i analizujemy zgłoszenia, planujemy zamknąć je w 1-2 tygodnie,
  • Pierwszy etap polega na wypełnieniu prostej ankiety rekrutacyjnej i prostego zadania rekrutacyjnego, dostajesz je od razu po zgłoszeniu się,
  • Drugi etap to rozmowa telefoniczna podczas, której mamy się lepiej poznać i chcemy zadać pytania techniczne. To czas na pierwsze Twoje pytania do nas.
  • Trzeci etap to wideo rozmowa lub spotkanie na żywo w biurze w zależności od Twojej decyzji. Zwracamy koszt dojazdu do Krakowa.
  • Szczycimy się tym, że potrafimy cały proces zamknąć w jednym tygodniu.
  • Bardzo szanujemy Twój czas. Zaangażowanie w proces rekrutacyjny nagradzamy darmowym udziałem w naszych wydarzeniach.

Odpisujemy na każdy e-mail / każde zgłoszenie.

Jeśli nie dostałaś/łeś odpowiedzi przez 2-3 dni to koniecznie do nas napisz/zadzwoń ponieważ najpewniej nasza odpowiedź znalazła się w Twoim spamie.

Jeśli wzbudziłam Twoje zainteresowanie – wyślij CV poniżej lub napisz do nas bezpośrednio: [email protected]

NUMER REFERENCYJNY: DEV-ADS-LIP21

Trafiłeś tu przypadkiem lub nie jest to oferta dla Ciebie? Wiemy, jak trudno znaleźć właściwą osobę, stąd jeśli zatrudnimy kogoś, kogo nam polecisz, okrągła sumka 1024 zł trafi jako premia na Twoje konto.

Aktualne oferty pracodawcy
DEV-ADS-LIP21

Specjalista Google Ads | SEM, Toruń