Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Google AdWords

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BELIANI GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w Google AdWords / Google Marketing Platform,
    • Bliska współpraca z zespołem Client Service,
    • przygotowywanie raportów analitycznych,
    • prowadzenie, monitorowanie kampanii w innych systemach reklamowych niż Google AdWords,

    Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w realizowaniu kampanii w Google AdWords,
    • potrafisz poruszać się w takich narzędziach jak: Google Analytics oraz Google Tag Manager,
    • znasz rynek reklamy Internetowej,
    • potrafisz analizować dane oraz trafnie wyciągać wnioski z dostępnych liczb oraz analiz,
    • cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę na pełen etat w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie,
    • prywatną opiekę medyczną Medicover z pakietem stomatologicznym,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwości rozwoju,
    • pakiet sportowy
    • pizza day i wiele innych.
    Prosimy przesyłać CV w języku angielskim lub niemieckim.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do grupy Beliani, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Wycofanie zgody na przetwarzanie oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych - nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie.