Logo Pracuj.pl

Specjalista grafiki prezentacyjnej

PwCO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie pracy zespołów biznesowych realizujących projekty, poprzez przygotowywanie materiałów wizualnych, głównie biznesowych prezentacji

Nasze wymagania

Czekamy na:

Absolwentów lub studentów po 3. roku, bez względu na specjalizację i rodzaj uczelni osoby ze znajomością pakietu MS Office (w szczególności programu PowerPoint) i aplikacji Google’a.

Znajomość programów graficznych (Ilustrator, Photoshop, InDesign) jest mile widziana, ale nie obowiązkowa. Osoby, które lubią wykonywać prezentacje i prace graficzne, a jednocześnie:

• obdarzone są zmysłem estetycznym i interesują się grafiką użytkową,

• wykazują staranność i dużą dbałość o szczegóły,

• bardzo dobrze znają zasady polskiej ortografii,

• bardzo dobrze znają język angielski,

• budują relacje i chętnie współpracują w zespole,

• są gotowe do długofalowej współpracy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,
  • wsparcie i program szkoleniowy w pierwszych tygodniach pracy,
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,
  • nowoczesny laptop i smartfon z dużym pakietem danych,
  • wyjazdy integracyjne,
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe,
  • świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej, firmowej kantyny,
  • lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika i możliwość pracy zdalnej z całej Polski i za granicy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie Buddy'ego
  • swoboda leczenia

Dlaczego warto:

  • zdobędziesz doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych, biznesowych prezentacji dla Klientów,

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV.

Specjalista grafiki prezentacyjnej, lubelskie