Specjalista handlowiec ds. żywienia drobiu

  • Warszawa, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy będącej ekspertem w żywieniu zwierząt poszukujemy osoby na stanowisko

    Nr ref.: /101/12/2018/KL/34193
    Warszawa
    oferujemy:
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
    • Liczne szkolenia wewnętrzne
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
    • Możliwość uzyskania premii
    • Podstawowe narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)

     zadania:

    • Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży produktów firmy.
    • Odpowiedzialność za realizację budżetu
    • Monitorowanie sytuacji na rynku konkurencyjnym
    • Wdrażanie programów promocyjno- marketingowych
    • Pozyskiwanie nowych Klientów, rozszerzanie dystrybucji w regionie działania
    • Odpowiedzialność za monitorowanie stanów magazynowych klienta dotyczących produktów firmy

    oczekujemy:
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- min. 2-3 lata
    • Wykształcenia wyższe (zootechniczne, weterynaryjne, rolnicze lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
    • Dobrej organizacji czasu pracy własnej
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Mile widziana umiejętność kalkulacji dawek pokarmowych
    • Znajomości rynku
    • Umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych

    Employment Agency - registry number 47