Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista handlowo-techniczny ds. OZE

Energomix Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • codzienne aktywne działania w terenie i budowanie portfela klientów,

  • realizacja celów sprzedażowych oraz operacyjnych,

  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym i back office.

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, wewnętrzna motywacja do osiągania sukcesów, energia do codziennego działania w terenie – szukamy najlepszych sprzedawców sprawdzonych w terenie,

  • umiejętności wyszukiwania potencjalnych klientów oraz prowadzenie skutecznych rozmów sprzedażowych,

  • zainteresowanie tematyką energetyki, w szczególności OZE,

  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub innej wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem w terenie,

  • mile widziane posiadanie portfela kontaktów pozwalających na wdrożenie w rynek,

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,

  • znajomość obsługi komputera, Internetu, programów pocztowych oraz pakietu Office (EXCEL, WORD),

  • czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • kompleksową ofertę sprzedaży produktów energetycznych dla Twoich klientów,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny,

  • narzędzia i materiały niezbędne do pracy z klientami (służbowy samochód, paliwo, telefon, komputer),

  • profesjonalne wsparcie sprzedaży (leady, dział projektowy i techniczny, marketing),

  • obsługę Twoich klientów na najwyższym poziomie (dział projektowy, wykonawczy, własne ekipy monterskie, …),

  • regularne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę),

  • dopasowanie stanowiska (Doradca, Specjalista, Ekspert) do posiadanego doświadczenia,

  • wsparcie back office i opieka Dyrektora Sprzedaży,

  • pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,

  • jasną ścieżkę kariery – Doradca -> Specjalista -> Ekspert -> Kierownik,

  • konkursy sprzedażowe, spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Energomix Sp. z o.o.

Energomix – doradztwo przy zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego (ponad 4 000 klientów biznesowych w całym kraju),

Centrum Pojazdów Elektrycznych – budowa i obsługa stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaż samochodów elektrycznych,

Centrum Fotowoltaiki:

Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników i biznesu – ponad 1 000 zakończonych realizacji w całej Polsce (własne ekipy),

Produkty komplementarne (pompy ciepła, klimatyzacja, piece, grzejniki elektryczne, magazyny energii),

Development farm fotowoltaicznych.

Centrum Efektywności Energetycznej:

Audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej – ponad 100 zrealizowanych projektów dla prestiżowych klientów,

Outsourcing energetyczny – obsługa energetyczna czołowych międzynarodowych firm sieciowych,

Inwentaryzacja źródeł ciepła – projekty dla klientów z sektora publicznego,

Usługi elektryczne – budowa trafostacji, systemy pomiarowe, kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, itp.

Pracując w Energomix masz dostęp do unikalnych produktów na polskim rynku. U nas jesteś profesjonalnym doradcą energetycznym, a nie sprzedawcą. Jeśli chcesz stać się ekspertem w energetyce i pracować w stabilnej firmie, to zapraszamy do Energomix.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w branży energetycznej. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym, gdyż dzięki ich pracy nasza firma ma szansę na dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy