Specjalista Handlowy ds. Kluczowych Klientów (Praca na zastępstwo na okres 6 miesięcy)

Storck Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów wszystkich formatów na podległym obszarze oraz nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Kontrahentami

  • Regularne odwiedzanie podległych placówek sprzedaży, kontrola zapasów oraz kreowanie zamówień

  • Egzekwowanie ustaleń centralnych w podległych placówkach handlowych

  • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów, realizacja standardów merchandisingowych

  • Przygotowywanie planów sprzedaży, inicjowanie i realizowanie lokalnych akcji sprzedażowych

  • Współpraca oraz nadzór nad pracą agencji merchandisingowych i promocyjnych

  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Czynne prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Komunikatywność i pozytywne, otwarte nastawienie na ludzi

  • Silna orientacja na wynik

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej

  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Pracę ze znanymi i cenionymi markami

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę)

  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • Dodatki socjalne, samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Storck Sp. z o.o.

Grupa Storck jest jednym z największych na świecie producentów cukierków i specjałów czekoladowych. Nasze produkty, dostępne w ponad 100 krajach świata, stały się częścią codziennego życia ich mieszkańców. Grupę Storck tworzy ponad 6000 Pracowników z różnych krajów, z pasją, ambicjami i kompetencjami. Dlatego każdego dnia rośniemy w siłę na rynku międzynarodowym i na rynkach lokalnych. Zawsze z entuzjazmem witamy w zespole tych wszystkich, którzy chcą rozwijać się razem z nami i naszymi markami.

Storck Sp. z o.o. jest dystrybutorem znanych marek cukierków i specjałów czekoladowych na rynek polski. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób, które swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się z innymi.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Zainteresowany/a? Osoby, które chcą dołączyć do zespołu profesjonalistów sprzedaży oraz spełniają powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego.