Oferta pracy

Specjalista Help Desk

LEGAL PROCESS ADMINISTRATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Legal Process Administration sp. z o.o., zajmuje się wsparciem i rozwojem produktów IT, na potrzeby GK Kredyt Inkaso, która od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • bezpośrednia praca z użytkownikami (również anglojęzycznymi)
  • rejestrowanie i analiza zgłoszeń użytkowników
  • samodzielne rozwiązywanie problemów na pierwszej linii wsparcia IT
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń
  • efektywna i produktywna współpraca z innymi grupami wsparcia
  • udział w ciekawych projektach realizowanych przez dział IT

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie informatyczne
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych MS Office
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego (stacje robocze, drukarki, skanery, sprzęt sieciowy) oraz jego diagnozowania
  • umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole
  • komunikatywność oraz dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • znajomość serwerów Windows 2008/2012 oraz Linux
  • znajomość Active Directory, Exchange, Microsoft Lync oraz Microsoft System Center
  • znajomość platform wirtualizacji w szczególności VMware
  • znajomość Voip oraz LAN/WAN/Wi-Fi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • doskonałą atmosferę pracy - zatrudniamy ludzi z pasją i poczuciem humoru
  • prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karta MutiSport

Prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy