Oferta pracy

Specjalista Help Desk

ManpowerGroup

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń telefonicznych oraz z wewnętrznego systemu

  • Rozwiązywanie incydentów, problemów technicznych

  • Analiza incydentów oraz powodów powstawania problemów technicznych

  • Monitorowanie czasu rozwiązań przychodzących zgłoszeń zgodnie z SLA

  • Przygotowywanie i aktualizacja sprzętu komputerowego dla pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office

  • Znajomość technologii informatycznych i systemów wsparcia

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

  • Umiejętność samodzielnego i sprawnego wykonywania powierzonych zadań oraz analizowania i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność, entuzjazm i inicjatywa w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie wsparcia IT oraz znajomość standardu ITIL v3

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń; wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur organizacji

  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, platforma MyBenefit, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy