Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Help Desk

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    docFlow S.A. to nowoczesna firma, która działa na polskim rynku zarządzania danymi i dokumentami. Dzisiaj zarządzanie dokumentami opiera się na infrastrukturze informatycznej oraz nowoczesnych systemach zarządzania ludźmi i informacjami. Dlatego wciąż rozwijamy te obszary w docFlow S.A., aby skutecznie wspierać procesy biznesowe naszych Klientów.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje zadania:

    • rozwiązywanie bieżących problemów sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez użytkowników
    • przygotowywanie pod kątem informatycznym nowych stanowisk pracy
    • zarządzanie licencjami/kluczami oprogramowania
    • pomoc i wsparcie przy rozbudowie infrastruktury sieciowej firmy
    • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania
    • nadzór nad bezpieczeństwem i ciągłością pracy środowiska informatycznego
    • wsparcie administratorów systemów w bieżących zadaniach

    Oczekujemy:

    • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki informatyka lub inne techniczne)
    • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows oraz pakietu MS Office
    • umiejętność konfigurowania i diagnozowania sprzętu: komputery, drukarki, skanery, urządzenia mobilne, podstawy konfiguracji telefonów VoIP
    • podstawowa znajomość usług katalogowych AD
    • dodatkowym atutem będzie znajomość: systemów Windows Server 2012-2016, systemów backupu, systemów wirtualizacji oraz tematyki sieci i bezpieczeństwa
    • gotowość do bieżącego rozwiązywania problemów użytkowników
    • dyspozycyjność – również do pracy zmianowej
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • ciekawe i pełne wyzwań zadania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
    • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
    • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • dodatkowe benefity (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

    Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez docFlow S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Granicznej 8C/DC2B, 54-610 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późń. zm.).