Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Helpdesk - Administrator IT

IT Connect Sp. z o.o.

6 5008 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Office 365

Mile widziane

  • Active Directory

System operacyjny

O projekcie

Praca w trzyosobowym dziale IT w firmie zajmującej się importem równoległym leków.

Branża: Farmaceutyczna

Czas trwania projektu: Współpraca długofalowa

Język komunikacji w projekcie: polski

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej w firmie

  • Zapewnienie wsparcia technicznego wszystkim użytkownikom sieci

  • Przyjmowanie i rozwiązywanie problemów wykorzystując system Helpdesk

  • Administrowanie siecią komputerową, oprogramowaniem spółki oraz serwerami

  • Instalacja oprogramowania, okresowy backup danych, kontrola antywirusowa

  • Ocena poprawności funkcjonowania systemów komputerowych, dbanie o bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowej

  • Zakup, modernizacja, przeglądy oraz konserwacja oprogramowania i sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli Administratora IT

  • Znajomość systemu Windows 10/11, Office 365, Active Directory

  • Chęć poznawania nowych zagadnień związanych z IT

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Komunikatywność, rzetelność podczas wykonywanych zadań

Podział czasu pracy
85%

Back Office

15%

Pre-sales

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie zajmującej się importem równoległym leków

  • Pracę w trzyosobowym zespole IT (zespół będzie się powiększał)

  • Możliwość pracy stacjonarnej w Łodzi lub hybrydowej (2 dni zdalnie, 3 dni stacjonarnie)

  • Wsparcie merytoryczne (szkolenia wewnętrzne, mentoring)

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej opieki medycznej, systemu kafeteryjnego My Benefit, ZFŚŚ, ubezpieczenia grupowego

  • Start pracy od zaraz

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem firmy IT CONNECT

3

Rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem Klienta

4

Decyzja

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Przewiń do profilu firmy