Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Helpdesk

Sivantos Sp. z o.o.O firmie

Sivantos Sp. z o.o.

Przemysłowa 18

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Czynności związane z obsługą Helpdesk: rozwiązywanie zleceń i problemów sprzętowych (komputery, drukarki, telefony IP i komórkowe, skaner itd.) oraz programowych (oprogramowanie biurowe m.in. MS Office , Windows 7/10 i produkcyjne); przekazywanie i koordynacja zleceń do zespołów w Niemczech i Singapurze; administracja kontami użytkowników oraz komputerów; administracja zasobami sieciowymi, zarządzanie grupami zabezpieczeń oraz grupami emailowymi; przygotowanie zebrań pod względem technicznym; zarządzanie procesem zatrudnienia i zwolnienia pracowników

  • Administracja serwerów, aktualizacja systemu operacyjnego oraz robienie backup-ów

  • Rozwiązywanie problemów sieciowych

  • Zarządzanie sprzętem IT: zamawianie, inwentaryzacja i dokumentacja, utylizacja starego sprzętu

  • Potwierdzenie usług i faktur od dostawców zewnętrznych

  • Szkolenie zatrudnionych pracowników

  • Udział w projektach IT

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi, znajomość protokołów sieciowych

  • Znajomość systemów Microsoft Windows i aplikacji biurowych MS Office

  • Znajomość Active Directory w zakresie zakładania kont i ich modyfikacji, zarządzanie dostępami

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Pro aktywność w działaniu i umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym

  • Chęć pracy w zespole

  • Dbałość o skuteczne rozwiązywanie problemów

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane: posiadanie certyfikatu CompTIA A+, ITIL oraz znajomość SQL, Oracle, PowerShell

To oferujemy

  • Umowę o pracę zawartą z Sivantos Sp. z o.o.

  • Przyjemne, czyste i bezpieczne środowisko pracy

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bonus wakacyjny, bonus świąteczny)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze IT w międzynarodowym środowisku

  • Miejsce pracy Poznań i Komorniki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy