Oferta pracy

Specjalista HelpDesk

Green CellO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne i sprzętowe dla pracowników firmy (systemy Windows, Linux, macOS oraz Android i iOS na urządzeniach mobilnych),

  • inwentaryzacja, monitorowanie sprzętu komputerowego

  • tworzenie dokumentacji oraz bazy wiedzy w Confluence

  • zarządzanie dostępami w systemach IT

  • wdrażanie pracowników do procedur firmowych (narzędzia, bezpieczeństwo pracy)

  • bieżąca obsługa zgłoszeń

  • zwiększanie bezpieczeństwa IT, rozwijanie świadomości pracowników na temat zagrożeń

  • rozwój aktualnych narzędzi

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe

  • znajomości systemów Windows, Linux, macOS (instalacje systemów, utrzymanie) oraz Android i iOS (konfiguracja, utrzymanie),

  • praktycznej znajomości zagadnień sieciowych LAN, WiFI

  • otwartość na współpracę z pracownikami. Umiejętne przekazywanie informacji, dostosowane do poziomu wiedzy technicznej odbiorcy.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy