Oferta pracy

Specjalista Helpdesk

Geers Dobry Słuch

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i diagnoza stanu sprzętu komputerowego;

  • Naprawa sprzętów komputerowych lub zlecanie jej odpowiednim serwisom;

  • Rejestrowanie zgłoszeń w wewnętrznym systemie IT oraz ich rozwiązywanie;

  • Kompletacja i instalacja sprzętów oraz oprogramowania dla nowych oddziałów firmy oraz nowych pracowników;

  • Ewidencjonowanie dokumentacji gwarancyjnej, fiskalizacji i legalizacji;

  • Przygotowywanie prostych instrukcji do obsługi oprogramowania i sprzętu;

  • Realizacja zamówień firmy na materiały eksploatacyjne, nowy sprzęt i ich kontrola.

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw sieci komputerowej;

  • Czynne prawo jazdy kat. B - minimum dwa lata;

  • Doświadczenie w serwisowaniu sprzętów komputerowych;

  • Mile widziane wykształcenie w obszarze technicznym/ informatycznym;

  • Mile widziana znajomość środowiska Office 365 i SharePoint 365

  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze informatyki;

  • Samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prace od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym;

  • Rozbudowany system socjalny, m.in. dofinansowanie do kart sportowych, prywatna opieka medyczna, dostęp do kafeterii MyBenefit;

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego;

  • Uczestnictwo w konferencjach rocznych i spotkaniach integracyjnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku, zapewniając najwyższą jakość obsługi Klientom. Obecnie posiadamy sieć ponad 200 oddziałów w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy