Oferta pracy

Specjalista Helpdesk

PayPro S.A. O firmie

  • Szyperska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PayPro S.A.

Szyperska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wstępną analizę zgłoszeń obejmujących wsparcie IT - mailowo / telefonicznie

  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów w infrastrukturze IT

  • Komunikację dotyczącą awarii i nieprawidłowości w systemie

  • Praca w formie umowy o pracę w siedzibie firmy również w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (wymagane)

  • Wykształcenia min. średniego (informatyka lub pokrewne)

  • Znajomości popularnych platform e-commerce typu Magento, PrestaShop, Wordpress itp.

  • Umiejętności pomocy w rozwiązywaniu problemów IT na odległość

  • Znajomości podstaw PHP, HTML

  • Znajomości protokołów: HTTP, SOAP, REST

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość elasticsearch, oraz narzędzi Postman, SOAP UI

  • Znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w branży finansów i nowoczesnych technologii

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Premie uznaniowe

  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy

  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna

  • Kartę Multisport

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze

  • Chillout room

  • Masaże relaksacyjne

  • Miejsce parkingowe na samochód lub rower (dostępny prysznic)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

PayPro S.A.

Serwis Przelewy24, należący do PayPro SA, od 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz polityka bezpieczeństwa. Operator obsługuje zarówno największe firmy, jak i małe e-biznesy, oferując ponad 350 metod płatności. Już ponad 150 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Przewiń do profilu firmy