Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Helpdesk

Smartney Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowiaków 46, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smartney Sp. z o.o.

Krakowiaków 46

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu ticketowego w tym poprawności zgłoszeń i przypisanie do odpowiednich członków zespołu,

  • Zakupy, instalacja i przekazywanie sprzętu IT użytkownikom,

  • Prowadzenie ewidencji i archiwizowanie protokołów przekazania sprzętu komputerowego,

  • Zarządzanie licencjami MS365,

  • Utrzymanie i zarządzanie siecią wewnętrzną,

  • Pomoc w korzystaniu z urządzeń multimedialnych i wideokonferencyjnych, relokacji sprzętu komputerowego, a także wykonywanie innych zadań zlecanych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wsparciu IT, w zakresie rozwiązywania problemów związanych z użytkowaniem wykorzystywanych przez pracowników sprzętu komputerowego, aplikacji lub oprogramowania,

  • Znajomość systemów operacyjnych oraz środowiska Windows 10,

  • Znajomość aplikacji biurowych klasy MS 365,

  • Znajomość zagadnień związanych z użytkowaniem poczty elektronicznej opartej o system MS Exchange 2013/2016,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami zdalnego dostępu,

  • Znajomość obsługi komputerowych urządzeń peryferyjnych,

  • Mile widziana znajomość obsługi urządzeń i systemów multimedialnych,

  • Mile widziana znajomość Azure Active Directory,

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji w systemach informatycznych.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • project manager
  • administrator IT
  • Benefity

  • STAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • KOMFORTOWE MIEJSCE PRACY

  • MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ

  • KARTA MULTISPORT

  • PRYWATNE UBEZPIECZENIE ORAZ PAKIET MEDYCZNY

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA W ZGRANYM ZESPOLE

  • OWOCE W PRACY

  • LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

  • W SMARTNEY MOŻESZ BYĆ SOBĄ

SMARTNEY SP. Z O.O.

Smartney to nowa firma z sektora FinTech należąca do francuskiej GRUPY ONEY BANK.

Przewiń do profilu firmy