Logo Pracuj.pl

Specjalista Helpdesk

Smartney Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Smartney Sp. z o.o.

Krakowiaków 46

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu ticketowego w tym poprawności zgłoszeń i przypisanie do odpowiednich członków zespołu,
  • Zakupy, instalacja i przekazywanie sprzętu IT użytkownikom,
  • Prowadzenie ewidencji i archiwizowanie protokołów przekazania sprzętu komputerowego,
  • Zarządzanie licencjami MS365,
  • Utrzymanie i zarządzanie siecią wewnętrzną,
  • Pomoc w korzystaniu z urządzeń multimedialnych i wideokonferencyjnych, relokacji sprzętu komputerowego, a także wykonywanie innych zadań zlecanych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wsparciu IT, w zakresie rozwiązywania problemów związanych z użytkowaniem wykorzystywanych przez pracowników sprzętu komputerowego, aplikacji lub oprogramowania,
  • Znajomość systemów operacyjnych oraz środowiska Windows 10,
  • Znajomość aplikacji biurowych klasy MS 365,
  • Znajomość zagadnień związanych z użytkowaniem poczty elektronicznej opartej o system MS Exchange 2013/2016,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami zdalnego dostępu,
  • Znajomość obsługi komputerowych urządzeń peryferyjnych,
  • Mile widziana znajomość obsługi urządzeń i systemów multimedialnych,
  • Mile widziana znajomość Azure Active Directory,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji w systemach informatycznych.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • project manager
  • administrator IT

Benefity

  • STAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • KOMFORTOWE MIEJSCE PRACY
  • MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ
  • KARTA MULTISPORT
  • PRYWATNE UBEZPIECZENIE ORAZ PAKIET MEDYCZNY
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA W ZGRANYM ZESPOLE
  • OWOCE W PRACY
  • LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ
  • W SMARTNEY MOŻESZ BYĆ SOBĄ

SMARTNEY SP. Z O.O.

Smartney to nowa firma z sektora FinTech należąca do francuskiej GRUPY ONEY BANK.

Specjalista Helpdesk, Krakowiaków 46, Warszawa