Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Helpdesk

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

  • Maszewska 20, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Maszewska 20

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie użytkowników Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego (SWD PRM)

  • rozwiązywanie problemów związanych z obsługa i funkcjonowaniem SWD PRM

  • analiza zgłoszeń i raportowanie ich do wyższych poziomów wsparcia IT

  • odbieranie zgłoszeń od użytkowników i rejestrowanie ich w systemie

  • monitorowanie systemu IT za pomocą dedykowanych narzędzi

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z telefonicznym wsparciem użytkowników

  • minimum wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć rozwoju kompetencji

  • umiejętność analitycznego oraz procesowego myślenia

  • dobre zdolności komunikacyjne połączone z otwartością i umiejętnościami współpracy w zespole

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z administrowaniem siecią LAN/WAN

  • dobra znajomość środowiska Windows 7/10, pakietu Microsoft Office oraz Active Directory

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę

  • wymiar czasu pracy- pełen etat

  • pracę w trybie dyżurowym po 12 godzin - równoważny system czasu pracy z 3 miesięcznym okresem rozliczeniowym

  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • szeroki zakres szkoleń

  • pakiet benefitów (m. in. dofinansowanie do działalności sportowej, bony świąteczne)

O nas

Naszą misją jest niesienie pomocy medycznej wszystkim, którzy jej potrzebują, udzielamy świadczeń zdrowotnych w zakresie medycznych czynności ratunkowych oraz lotniczego transportu sanitarnego. Możemy pochwalić się 23 bazami na terenie całego kraju, a w nich 27 śmigłowcami i czterema samolotami.

Poznaj nas bliżej: https://www.lpr.com.pl/pl/strona-glowna/