Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Helpdesk

Idea Getin Leasing S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników, a następnie rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem IT (pierwsza linia wsparcia)

  • zarządzanie dostępami

  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

  • monitorowanie bieżącej dostępności oraz wydajności aplikacji i systemów

  • administrowanie zakupami oraz prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania

  • dbałość o dokumentację, analizę procesów biznesowych i instrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne)

  • min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego w działach wsparcia technicznego IT

  • dobra znajomość zagadnień z obszaru hardware’u, sieci, bezpieczeństwa, systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office

  • podstawowa znajomość obsługi Active Directory

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • gotowość do krótkoterminowych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • otwartość, zaangażowanie i proaktywne podejście do pracy i zespołu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet socjalny (w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport)

  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Idea Getin Leasing S.A.

Idea Getin Leasing S.A. powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. Jesteśmy liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych. Od początku swego istnienia tworzymy trwałe relacje z klientami i szybko reagujemy na zmiany zachodzące na rynku, dostosowując swoją ofertę do potrzeb przedsiębiorców.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.