Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista HR ds. kwalifikacji, szkoleń i rozwoju

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Opracowanie i aktualizacja matryc kompetencji i kwalifikacji.
    • Analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja szkoleń, ich ewaluacja.
    • Współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie planowania i realizacji programów szkoleniowych.
    • Zarządzanie budżetem szkoleniowym.
    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.
    • Opracowanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych.
    • Koordynowanie procesu oceny okresowej.
    • Opracowanie programów rozwojowych dla pracowników z potencjałem.
    • Przeprowadzanie AC i DC.
    • Monitorowanie wskaźników efektywności realizowanych działań szkoleniowo- rozwojowych.
    • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych i ad hoc na potrzeby Zarządu, a także dla działów HR w Polsce oraz w Niemczech.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – pożądane: zarządzanie zasobami ludzkimi.
    • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym.
    • Doświadczenie w szkoleniach i rozwoju, mile widziane kwalifikacje trenera wewnętrznego lub audytora DC/AC.
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel.
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom co najmniej B2).
    • Samodzielność,  orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w  zespole i pracy projektowej.
    • Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego (obecnym i przyszłymi), zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w w/w celach przez spółkę Daimler AG z siedzibą w Stuttgarcie (Niemcy).”