Oferta pracy

Specjalista HR

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Arenda Dickmana 62

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Chcesz się sprawdzić w prowadzeniu projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w firmie tworzącej nowoczesne systemy dla branży militarnej? Tworzymy aplikacje z dziedziny dowodzenia, zarządzania uzbrojeniem oraz łączności. Pracujemy metodą design thinking, a w zespole stawiamy na wymianę wiedzy i doświadczeń. Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu HR i będzie z nami budować swoją karierę.

Z nami rozwiniesz się w:

• całościowym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych we współpracy z kadrą kierowniczą

• wdrażaniu inicjatyw firmy w zakresie procesów HR, m.in. w obszarze kształcenia i budowania ścieżek rozwoju

• realizacji wewnętrznych projektów rozwojowych, liczymy na Twoją inicjatywę i kreatywność

• realizacji polityki employer brandingowej Spółki

• dbaniu o jakość komunikacji i budowaniu kultury organizacyjnej w firmie

Wykorzystasz swoje doświadczenie w:

• pracy na stanowisku w obszarze ZZL

• samodzielnym prowadzeniu projektów z zakresu HR

• budowaniu relacji z kadrą zarządzającą i kandydatami

• budowaniu wizerunku pracodawcy

• pracy w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Proaktywność, umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Pozytywne nastawienie, otwartość na wspieranie pracowników i managerów organizacji

  • Elastyczny styl pracy- lubisz być częścią zespołu, ale cenisz sobie samodzielność i terminowość

  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań- realizujemy nasze pomysły, aby wszystkim w organizacji żyło się lepiej

  • Poczucie humoru- uważamy, że jest bardzo ważne 

To oferujemy

  • pełną ciekawych wyzwań pracę w Spółce należącej do sektora zbrojeniowego

  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę czy B2B – wybór należy do Ciebie)

  • możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, kursy językowe, świadczenia z ZFŚS – m.in. dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twoich dzieci)

  • nietuzinkową lokalizację firmy – nad morzem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. posiada szerokie kompetencje oraz doświadczenie w projektowaniu, budowie, dostawie i utrzymaniu systemów z obszaru wojskowej techniki, ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej techniki morskiej. W oparciu o nowoczesne zaplecze wytwórcze oraz badawczo-techniczne Ośrodek dostarcza i rozwija swoje wyroby dzięki prowadzonym w trybie ciągłym badaniom naukowym, pracom rozwojowym i wdrożeniowym.

Przewiń do profilu firmy