Oferta pracy

Specjalista HR / HR Specialist

Grupa Arena

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów administracji personalnej (zawieranie umów, benefity, współpraca z zewnętrznym zespołem kadrowo-płacowym, nadzór nad terminowością dokumentów);

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie;

  • udział w projektach wewnętrznych działu, jak np. onboarding, employer branding, komunikacja wewnętrzna;

  • wsparcie w prowadzeniu działań rozwojowych dla pracowników.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w analogicznym obszarze HR (zarówno w zespołach HR wewnętrznych jak i outsourcingowych);

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia lub pokrewne);

  • pasja do pracy z ludźmi, entuzjazm i otwartość na zmiany;

  • dobra organizacja, umiejętność zarządzania swoją pracą i ustalania priorytetów;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb;

  • jeśli chcesz – jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Zawsze oczywiście zapraszamy do biura na dobrą kawę, ale jeśli wolisz pracować z domu – z pewnością uda nam się tak zorganizować pracę, by było to możliwe;

  • rozwój w obszarze HR i realny wpływ na tworzenie procesów HR-owych;

  • pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz zaangażowanie są bardzo mile widziane i doceniane. Chcemy pracować i awansować ludzi, którzy motywują siebie i innych, potrafią pokazać, że im zależy;

  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje;

  • pracę z doświadczonym zespołem nastawionym na rozwój merytoryczny i dzielenie się wiedzą– wspólnie budujemy firmę, sukces jednej osoby, to fundament wspólnego sukcesu;

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, lekcje z języka angielskiego z lektorem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Arena

GRUPA ARENA. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne i księgowe. Tworzymy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji. Dostrzegamy potencjał cyfrowej rewolucji i jej wpływ na rozwój organizacji.

Naszą przewagą konkurencyjną jest zaangażowanie zespołowe: łatwo i szybko tworzymy multidyscyplinarne zespoły znajdujące rozwiązania. Uważamy, że tylko silnie zmotywowani i szczęśliwi ludzie rozwijają się i skutecznie wspierają przedsiębiorstwa w dynamicznych czasach.

Grupę Arena tworzą linie doradztwa podatkowego, księgowego, transfer pricingu i wycen, doradztwa prawnego oraz digitalizacji.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Przewiń do profilu firmy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (przy stacji Metro Wilanowska)

Nr ref. HRS/11/21