Specjalista HR - Kadry i Płace

HEALTH LABS sp. z o.o.O firmie

HEALTH LABS sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 81/3

Białystok

Poszukujemy osoby, która jest gotowa do podjęcia pracy dostępnej od zaraz, na stanowisku Specjalisty HR w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży Health & Wellness.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa związana z procesem zatrudniania, świadczenia pracy oraz zwolnienia pracowników, sporządzanie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników i Zleceniobiorców
  • Prowadzenia akt osobowych, ewidencji czasu pracy oraz absencji pracowniczych
  • Wsparcie managerów w procesach rekrutacji, leadowanie procesu ze strony HR
  • Wsparcie w zakresie ustalania i wprowadzania planów motywacyjnych oraz premiowych dla pracowników
  • Opracowanie planów rozwoju pracowników (sesje feedbackowe, plany rozwoju w organizacji)
  • Opracowywanie i wprowadzenie regulaminów i regulacji pracy
  • Wsparcie merytoryczne z obszaru prawa pracy i wewnętrznych regulacji związanych z zatrudnianiem
  • Bieżąca kontrola terminów badań lekarskich oraz szkolenia BHP
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, w tym weryfikacja naliczonych wynagrodzeń
  • Weryfikacja dokumentacji związanej z delegacjami pracowniczymi i rozliczanie delegacji
  • Sprawozdawczość (zestawienia i raporty) z zakresu spraw pracowniczych
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych oraz doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Otwartość na tematy międzyludzkie, empatia, umiejętność słuchania
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. Poziom B1
  • Łatwość w komunikacji z biznesem i nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu  w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zespole młodych i chętnie dzielących się wiedzą współpracowników
  • Wygodne biuro w centrum Białegostoku
  • Atrakcyjne rabaty produktowe dla pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy