Starter24 Sp. z o.o.

Specjalista HR

Starter24 Sp. z o.o.O firmie

  • Kraszewskiego 30, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kraszewskiego 30

Poznań

Twój zakres obowiązków

Zadania z zakresu „miękkiego HR”

• koordynacja i udział merytoryczny w prowadzonych rekrutacjach

• zaangażowanie w proces wdrażania nowych pracowników do organizacji

• udział w prowadzeniu kluczowych projektów z zakresu ZZL (jak: employer branding, badanie zaangażowania w organizacji, ocena okresowa pracowników, planowanie ścieżek rozwoju pracowników i planu sukcesji na kluczowe stanowiska w strukturze organizacyjnej, budowanie świadomości pracowników w zakresie misji, wizji i wartości firmy, itp.)

• ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji oraz wsparcie liderów

Zadania z zakresu „twardego HR”

• administrowanie systemem do planowania i rejestracji czasu pracy

• przygotowywanie danych do wypłaty

• przygotowywanie i kompletowanie na bieżąco dokumentów do akt osobowych

• prowadzenie i monitorowanie poprawności dokumentacji kadrowej pracowników

• kontrolowanie szkoleń BHP oraz badań lekarskich

Nasze wymagania

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w dziale HR lub kadrach

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

  • bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • komunikatywność, zaradność, wielozadaniowość

  • kreatywność, wysoki poziom inicjatywy własnej

To oferujemy

  • biuro w centrum Poznania (Jeżyce)

  • elastyczne godziny pracy – rozpoczęcie między godz. 7:30 a 9:30

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Kim jesteśmy?

Starter24 to prężnie rozwijająca się firma z branży assistance, będąca częścią międzynarodowej grupy ARC Europe czyli organizacji założonej przez czołowe europejskie automobilkluby. Działamy na rynku od 2000 roku.

Jesteśmy liderem usług car assistance w Polsce. Oprócz assistance drogowego oferujemy także assistance domowy (home assistance), medyczny i turystyczny (health, travel assistance). Świadczymy usługi dla klientów biznesowych (B2B) z takich branż jak: producenci/importerzy samochodów, firmy leasingowe i car fleet management, towarzystwa ubezpieczeniowe, itp. Na co dzień oferujemy najlepszą usługę assistance, organizując pomoc, usuwając awarie i zapewniając klientom mobilność. Nasze działania operacyjne wspiera nowoczesne Call Center, dostępne 24h na dobę, 365 dni w roku oraz najbardziej zaawansowane rozwiązania informatyczne w branży. Współpracujemy m.in z takimi klientami jak: Grupa VW (VW, Audi, Skoda, Seat), Ford, Grupa PSA (Peugeot, Citroen, DS, Opel), Grupa Renault (Renault, Dacia, Alpine), LeasePlan, Carefleet, ALD, Shell, ADAC, Exide, DKV.

Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil pracodawcy: http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/starter24-sp.-z-o.o.,18801313

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.