Logo Pracuj.pl

Specjalista HR / Talent and Culture Manager

LEMONMINDO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy do naszego zespołu doświadczonego specjalisty HR / Talent and Culture Manager. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się partnerem Pimcore w Polsce [ Sprawdź nasz profil ]
  • Dzięki międzynarodowym kontraktom realizujemy ciekawe i inspirujące projekty dla klientów z całej Europy, a nasz główny target to kraje DACH [Niemcy, Austria, Szwajcaria], ale nie tylko.
  • Pracujemy m.in. dla Luxury Estates Mallorca [Christie's Int. Real Estates], Polbruk S.A., Grupa VOX [wdrożenie globalne], Ceramika Paradyż, Holzpiloten, Dethleffs, Cumulus, Dr. Oetker.
  • Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu nowych talentów do firmy IT.
  • Masz doświadczenie w komunikacji z pracownikami odnośnie ich zadowolenia (lub nie) z pracy, potrzeb rozwoju.
  • Potrafisz rozmawiać z pracownikami, poznawać ich potrzeby i problemy, aby umożliwić im komfortową pracę
  • Prowadziłaś/-łeś projekty Employers Branding i nie obce Ci są zagadnienia budowania wizerunku firmy.
  • Masz doświadczenie w organizacji cyklicznych spotkań 1:1 oraz z całymi zespołami projektowymi odnośnie ich organizacji pracy, problemów, wyzwań, sukcesów i porażek.
  • Pracowałaś/-łeś w organizacji pracującej w metodologii zwinnej
  • Posiadasz umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji;
  • Realizowałaś/-łeś aktywności związane z budowaniem wizerunku pracodawcy
  • Organizowałaś/-łeś proces onboardingu nowych pracowników
  • Jesteś pomysłowa/-wy, kreatywna/-ny, chętna/-ny do poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów;
  • Jeśli posiadasz certyfikat coach’a – tym lepiej, z pewnością pomoże Ci w codziennych zadaniach

To oferujemy

  • Czego możesz oczekiwać:
  • Pracy w atmosferze startup'owej, ale w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem rynkowym w międzynarodowych projektach.
  • Współtworzenia organizacji i zespołu. Pracę z ciekawymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać, ale czasem potrzebują wsparcia i rozmowy z doświadczoną/-nym osobą, która pomoże im spełniać się w swojej pracy i karierze.
  • Oczekujemy odpowiedzialnego podejścia i realizacji założonych celów, a rzeczywiste zaangażowanie w pracę i rozwój firmy nagrodzimy gwarantowanymi premiami półrocznymi nawet w postaci dodatkowej wypłaty. Chcemy, żeby każdy z członków zespołu miał realne poczucie, że współtworzy firmę i że jej sukces przekłada się na sukces osobisty.
  • Benefitów, takich których chce i o których decyduje zespół. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy czego możesz się spodziewać w tym m.in. opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, regularne spotkania całego zespołu, PREMIA PÓŁROCZNA NAWET W POSTACI DODATKOWEJ WYPŁATY.
  • Możliwości rozwoju i szkoleń. Nie tylko będziemy Cię do tego zachęcać, ale i oczekiwać ;)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Miejsce pracy:

Gdańsk Wrzeszcz z bardzo dogodną komunikacją lub zdalnie.

LemonMind to zespół super ludzi, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania w oparciu o najlepsze technologie. Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia dlatego chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Poznaj nas! Dołącz do nas!

Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.

Dla wytrwałych, który dotarli do tego miejsca: dziękujemy ;)

Specjalista HR / Talent and Culture Manager, Gdańsk