Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - HR

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut MotoryzacjiO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia

  • Zakładanie kartotek pracowników w programie kadrowo – płacowym

  • Prowadzenie ewidencji urlopów i absencji

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Sporządzanie list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych

  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, PFRON, PPK

  • Obsługa praktyk studenckich i staży absolwenckich

  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników

  • Udział we wdrażaniu, aktualizowaniu i tworzeniu wewnętrznych procedur

  • Bieżące wspieranie komórek organizacyjnych w zakresie stosowania przepisów prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi);

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS;

  • Ukończone kursy lub szkolenia z zakresu prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, płac;

  • Dobra znajomość MS Office (WORD, EXCEL);

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań.

Mile widziane

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego COMARCH OPTIMA

  • Znajomość systemu POL-ON w zakresie wprowadzania danych

To oferujemy

  • Ruchomy czas pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bezpłatne miejsce parkingowe

  • Pakiet socjalny (np. dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach)

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietów prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut badawczy należący od 1 kwietnia 2019 roku do Sieci Badawczej Łukasiewicz – trzeciej największej sieci badawczej w Europie. Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo badawczych i prac rozwojowych w dziedzinie motoryzacji.

Przewiń do profilu firmy

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut badawczy współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo badawczych i prac rozwojowych w dziedzinie motoryzacji.

Poszukujemy osoby, którą cechuje duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprawna współpraca w zespole i determinacja w realizacji celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w terminie do 30-06-2021 r. za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem „Specjalista – HR„.