Logo Pracuj.pl

Specjalista HR

Property Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o dobrą atmosferę w firmie,
  • ścisła współpraca z managerami wszystkich działów oraz Zarządem,
  • opieka nad działaniami HR-owymi w firmie,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych od publikacji ofert, przez selekcję po zatrudnienie,
  • udział w procesach onboardingu, rozwoju pracowników,
  • współpraca z PR w działaniach EB,
  • wspieranie zespołów w trudnych sytuacjach (np. zmian),
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • praca stacjonarna w naszym super biurze w godzinach 7.30/ 9.30 – 15.30/ 17.30 (zgodnie z zasadą wellbeingu) z limitowaną zdalną (6 dni w miesiącu).

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji bezpośrednich (in house),
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów HR-owych (onboarding, rozwój pracowników, sukcesja, działania EB),
  • wysoko rozwinięte umiejętności miękkie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • wiedza z zakresu prawa pracy (przynajmniej podstawowa),
  • wykształcenie wyższe (najlepiej ZZL),
  • znajomość technik negocjacji i argumentacji,
  • ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • samodzielność, zdyscyplinowanie, skrupulatność i kreatywność.

Mile widziane

  • wiedza na temat procesów HRowych zachodzących w organizacji, która od kilku lat rośnie,
  • „6 zmysł” w doborze osób do zespołu.

To oferujemy

  • najlepszą atmosferę pracy,
  • wygodne stanowisko pracy wyposażone w nowoczesny sprzęt,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • nagrody roczne oraz jubileuszowe,
  • fajne biuro, nieprzyzwoicie blisko stacji metra Wierzbno,
  • codziennie super zaopatrzoną kuchnię (owocowo – warzywne dni są u nas codziennie),
  • 6-cio godzinne piątki,
  • system benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata

Property Group Sp. z o.o.

RynekPierwotny.pl to największa wyszukiwarka nowych mieszkań i domów w Polsce. Nasz portal tworzą energiczni i ambitni ludzie, z których każdy ma wpływ na rozwój firmy. Od 2 lat również z powodzeniem rozwijamy rewolucyjny portal nieruchomości GetHome.pl. Aplikuj, jeśli chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom 😉

Tylko osoby zainteresowane i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.

Specjalista HR, Warszawa