Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista HR

Varian Medical Systems Poland sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie globalnych polityk, programów i wytycznych firmy;

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz rozliczanie czasu pracy pracowników;

  • Przygotowanie oraz weryfikacja danych do listy płac;

  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w programie Płatnik;

  • Zarządzanie i administracja świadczeniami i benefitami;

  • Wspieranie organizacji szkoleń;

  • Koordynacja zadań BHP;

  • Przygotowywanie, aktualizacja oraz wdrażanie regulacji wewnętrznych;

  • Sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dodatkowe świadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Walka z rakiem wymaga wielkich pomysłów.

Wyobrażamy sobie świat bez strachu przed rakiem. Osiągnięcie tej wizji wymaga poświęcenia i zaangażowania od nas wszystkich każdego dnia. Dlatego celebrujemy i cenimy wyraźnie piękną i przekrojową tożsamość każdego z naszych pracowników. Jesteśmy lustrem naszej bazy pacjentów, co pozwala nam na innowacje. Wielkie pomysły przychodzą zewsząd, a najlepsze pomysły są wspierane przez nasze unikalne indywidualne doświadczenia. W Varian zachęcamy Cię do zaangażowania się w pracę całym sobą i wierzymy, że Twoja śmiała i autentyczna perspektywa pomoże Ci odnieść więcej zwycięstw nad rakiem.

W Varian, firmie Siemens Healthineers, skupiamy największe talenty na świecie, aby realizować naszą wizję świata bez strachu przed rakiem. Razem pracujemy z pasją nad rozwojem i dostarczaniem łatwych w użyciu, wydajnych rozwiązań onkologicznych.

Jesteśmy częścią niesamowitej społeczności naukowców, klinicystów, programistów, badaczy, specjalistów i wykwalifikowanych specjalistów przesuwających granice tego, co możliwe, aby poprawić życie ludzi na całym świecie. Przyjmujemy kulturę inkluzywności, w której można uwolnić moc i potencjał każdej jednostki. Rozpalamy pomysły, które prowadzą do pozytywnego wpływu i ciągłego sukcesu.

Jeśli chcesz być częścią tej ważnej misji, chcemy Cię poznać.

Przewiń do profilu firmy