Specjalista HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NIEPUBLICZNA UCZELNIA AKADEMICKA

    SPECJALISTA HR
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

    • Współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi;
    • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem kompetencjami pracowników;
    • Udział w projektach rozwojowych z zakresu HR;
    • Kształtowanie systemów motywacyjnych;
    • Aktywne budowanie pozytywnego wizerunku organizacji jako pracodawcy;
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR.

    Poszukujemy osoby z minimum 3-letnim doświadczeniem w zakresie HR, posiadającej następujące kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, ew. wykształcenie uzupełniające we wskazanym zakresie;
    • Umiejętności w zarządzaniu kapitałem ludzkim;
    • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Przyjazną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Collegium Civitas, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

    bottom