Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista HR

DoubleTree by Hilton WrocławO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

HR Specjalista jest odpowiedzialny za wspieranie działań związanych z zasobami ludzkimi, w tym rekrutacji, budowania marki pracodawcy, wdrażanie nowych pracowników, a także organizowanie, prowadzenie i ewidencjonowanie szkoleń w celu zapewnienia najwyższego poziomu procesów HR, zgodnie z obowiązującymi standardami wewnętrznymi.

W szczególności:

• Prowadzi i koordynuje proces rekrutacji oraz onboardingu

• Organizuje i prowadzi krótkie (1-3 godzinne) szkolenia wewnętrzne

• Wspiera budowanie “Great Place to Work” poprzez organizowanie licznych działań z zakresu well-being pracowników : min. Team Member Appreciation Week, święta departamentalne, TM of The Month & Year, eventy, celebracje, urodziny itp.

• Dba o doskonałą komunikację z pracownikami – zarówno poprzez częstą komunikację bezpośrednią jak i formalnie - przez newsletter

• Współpracuje z lokalnymi organizacjami i szkołami dla promocji marki Hilton

• Prowadzi działania z zakresu CSR

• Dba o przestrzeganie wszystkich korporacyjnych standardów HR, szczególnie w zakresie programów szkoleniowych

• Wspiera HR Managera w pozostałych procesach HR

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko, jeżeli charakteryzuje Cię:

• Pasja do pracy z ludźmi

• Entuzjazm i zaangażowanie

• Kreatywność, nieszablonowe myślenie

• Doskonałe umiejętności komunikacji i budowania relacji

• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (prowadzenie szkoleń w j. angielskim, komunikacja z HQ)

• Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku HR (np. rekrutacja, EB, HR miękki) będzie atutem

To oferujemy

  • dostęp do “The Hilton Club”, który oferuje obniżone ceny pokoi hotelowych na całym świecie (119 krajów, 19 brand’ów, ponad 6000 hoteli), a także zniżki na produkty i usługi oferowane przez Hilton Worldwide,

  • wewnętrzne programy rozwojowe min. w obszarze L&D, HR,

  • dostęp do wewnętrznych platform i szkoleń rozwojowych,

  • udział w licznych firmowych eventach i uroczystościach,

  • pracę w organizacji o zaawansowanych i nowoczesnych procesach HR, co znajduje potwierdzenie w licznych nagrodach,

  • prace dla ludzi i wśród ludzi – pracujemy z ludźmi, z biura,

  • możliwość poszerzania swojej wiedzy w obszarze prawa pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • bezpłatne codzienne posiłki

  • działania CSR

  • eventy departamentalne