Oferta pracy

Specjalista HR

MPWiK S.A.O firmie

  • Na Grobli 19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MPWiK S.A.

Na Grobli 19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • współtworzenie i realizacja zadań z zakresu Employer Brandingu,

  • opieka nad procesem wdrożenia pracownika,

  • udział w projektach z zakresu miękkiego HR,

  • monitorowanie, raportowanie oraz doskonalenie procesów HR.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • praktyczne umiejętności zarządzania projektami HR,

  • wykształcenie wyższe – najlepiej z dziedziny psychologii, ZZL, zarządzania projektami,

  • doświadczenie w badaniu opinii pracowników,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność wdrożenia narzędzi HR do realizacji celów biznesowych,

  • prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • szansę na długotrwałą współpracę,

  • stałe godziny pracy - równowagę między życiem zawodowym i prywatnym,

  • lokalizację 1,7 km od Galerii Dominikańskiej,

  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych dla pracowników i ich pociech,

  • szerokie możliwości rozwoju, w tym specjalistyczne szkolenia zakończone certyfikacją,

  • stabilne i uczciwe warunki pracy,

  • ciepłe posiłki dofinansowywane przez pracodawcę,

  • nowoczesne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Jesteś pasjonatem HR i rozumiesz jak HR wpływa na biznes?

Przewiń do profilu firmy