Oferta pracy

Specjalista infolinii obsługowej z j.niemieckim

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Świętego Mikołaja 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

CCIG Group sp. z o.o.

Świętego Mikołaja 8

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa infolinii dotyczącą godzin otwarcia restauracji, adresów, menu,

  • przyjmowanie i obsługa reklamacji, rozwiązywanie zgłaszanych problemów,

  • obsługa Klientów Programu Lojalnościowego,

  • procesowanie zamówień, płatności, obsługa reklamacji związanych z procesem dostaw.

Nasze wymagania

  • znajomość niemieckiego na poziomie B2,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i nastawienie na realizację zadań.

Mile widziane

  • status studenta (studenci studiów zaocznych bądź dziennych),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie godzinowe + premie,

  • możliwość dopasowania grafiku do swoich potrzeb (możliwość współpracy od poniedziałku do niedzieli na różnych zmianach),

  • pełne szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do samodzielnej pracy,

  • wsparcie kadry managerskiej oraz trenera,

  • swobodny dress-code i dobrą atmosferę!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, której naprawdę zależy na efektach, jakości i rozwoju, jesteś we właściwym miejscu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy