Oferta pracy

Specjalista Infolinii Obsługowej z językiem hiszpańskim

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

CCIG Group sp. z o.o.

Wołoska 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, przekazywanie informacji na temat produktu, realizacji, reklamacji

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnej relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym (minimum B2)

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (9:00-17:00)

  • Entuzjazm, chęć do pracy i cierpliwość

  • Skrupulatność i dbałość o jakość pracy

Mile widziane

  • Status studenta (studenci studiów zaocznych bądź dziennych)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Współpracę z wykwalifikowaną kadrą managerską

  • Salę relaksu, w której będziesz mógł odpocząć w trakcie przerw

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, której naprawdę zależy na efektach, jakości i rozwoju, jesteś we właściwym miejscu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy