Logo Pracuj.pl

Specjalista Infolinii Obsługowej z językiem hiszpańskim

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

CCIG Group sp. z o.o.

Wołoska 16

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, przekazywanie informacji na temat produktu, realizacji, reklamacji
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnej relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym (minimum B2)
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (9:00-17:00)
  • Entuzjazm, chęć do pracy i cierpliwość
  • Skrupulatność i dbałość o jakość pracy

Mile widziane

  • Status studenta (studenci studiów zaocznych bądź dziennych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Współpracę z wykwalifikowaną kadrą managerską
  • Salę relaksu, w której będziesz mógł odpocząć w trakcie przerw

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, której naprawdę zależy na efektach, jakości i rozwoju, jesteś we właściwym miejscu.

Specjalista Infolinii Obsługowej z językiem hiszpańskim, Wołoska 16, Warszawa