Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Informatyk

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM. JÓZEFA STRUSIA Z ZAKŁADEM OPIEKUŃCZO - LECZNICZYM SP ZOZO firmie

  • Szwajcarska 3
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM. JÓZEFA STRUSIA Z ZAKŁADEM OPIEKUŃCZO - LECZNICZYM SP ZOZ

Szwajcarska 3

Poznań

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu działa w formie samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej w rozumieniu zapisów ustawy z 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, dla którego podmiotem tworzącym jest Miasto Poznań. W strukturach Szpitala funkcjonuje siedemnaście oddziałów, jeden Zakład Opiekuńczo Leczniczy, blok operacyjny z 10 salami operacyjnymi oraz szerokim zapleczem diagnostycznym. Szpital dysponuje dwoma tomografami komputerowymi, rezonansem magnetycznym oraz całodobowym dostępem do pracowni endoskopowej dla pacjentów Szpitala. W zakresie rehabilitacji i fizykoterapii świadczenia realizowane są dla pacjentów ambulatoryjnych w Pracowni Leczniczego Usprawniania. W strukturach funkcjonuje 19 ambulatoryjnych poradni specjalistycznych udzielających świadczeń w następujących zakresach: dermatologii, proktologii, chirurgii ogólnej i urazowej, ortopedii, kardiologii, okulistyki, neurologii, urologii, laryngologii, chorób zakaźnych, reumatologii, kardiochirurgii, diabetologii, stomatologii i chirurgii stomatologicznej.

Zakres obowiązków:

    • administrowanie i zarządzanie systemami informatycznymi funkcjonującymi w Szpitalu oraz zapewnienie ich bezawaryjnego działania,

    • administrowanie i zarządzanie siecią komputerową oraz siecią pamięci masowych oraz zapewnienie ich bezawaryjnego działania,

    • konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów bezpieczeństwa sieci, wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego,

    • poszukiwanie i wdrażanie nowych usprawnień technologicznych,

    • wspieranie pracowników w zakresie użytkowania oprogramowania i sprzętu komputerowego.

   Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z administrowaniem systemami  serwerowymi i siecią,

    • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny UNIX i Windows,

    • Znajomość i umiejętność zarządzania usługami AD, DNS, DHCP, serwera plików w oparciu o Windows Serwer 2016/2019,

    • Solidna wiedza w zakresie sieci komputerowych - TCP/IP, switching, routing, load balancing,

    • Znajomości problematyki zagrożeń sieciowych, metod zapobiegania i wykrywania oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (firewall, IPS/IDS, WAF, VPN, NAC),

    • Znajomość technologii wirtualizacji vmware,

    • Znajomość bash/powershell,

    • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem,

    • Chęć do nauki nowych technologii.

Mile widziane:

    • Znajomości narzędzi automatyzacji procesów (np. Ansible),

    • Doświadczenie w zarządzaniu rozwiązaniami opartymi o cloude AWS,

    • Znajomość obsługi systemu medycznego CGM Clininet oraz tematyki związanej z rozliczeniami z NFZ,

   Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat),

    • możliwości rozwoju kwalifikacji zawodowych,

    • Możliwość realizowania własnych pomysłów w zakresie wdrażania nowych usprawnień technologicznych,

    • przyjazną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne