Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Informatyk

Vitkovice Milmet Spółka AkcyjnaO firmie

Vitkovice Milmet Spółka Akcyjna

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfigurowanie , nadzorowanie, usuwanie awarii sieci komputerowych,

  • składanie, konfigurowanie jednostek komputerowych,

  • administracja w zakresie AD, systemu ERP, Mikrotik, Linux,

  • pomoc użytkownikom AD,

  • udział we wdrażaniu nowych funkcjonalności związanych z AUTOMOTIVE.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek informatyka,

  • znajomość Microsoft Active Directory (AD), Mikrotik,

  • ogólne umiejętności składania, konfigurowania i naprawiania jednostek komputerowych,

  • znajomość Linux, bazy danych SQL.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w dziale IT.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ciągły rozwój kwalifikacji,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • do dyspozycji samochód służbowy,

  • karnety sportowe na preferencyjnych warunkach,

  • dogodna lokalizacja (przy trasie S86),

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w Spółce

  • praca od pon-pt. 7.00 – 15.00.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Specjalizujemy się w produkcji butli do gazów sprężonych, skroplonych i rozpuszczalnych pod ciśnieniem oraz innowacyjnej produkcji butli na metan, wodór i biopaliwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy Spółką z wieloletnią tradycją i ponad 130 letnim doświadczeniem na rynku. Spółka Vitkovice Milmet S.A. jest częścią grupy kapitałowej Cylinders Holding, nieustannie podejmuje działania by być lepszą od konkurencji. Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników. Bądź częścią naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.