Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista – Informatyk

Instytut Transportu Samochodowego (ITS)O firmie

Instytut Transportu Samochodowego (ITS)

Jagiellońska 80

Warszawa

poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Specjalista – Informatyk (2 stanowiska)

Opis stanowiska:

  • Obsługa, konserwacja i rozwój autorskiego programu ITS do obsługi Stacji Kontroli Pojazdów „Patronat”, w tym:
    • bieżąca obsługa użytkowników programu i pomoc w rozwiązywaniu problemów z aplikacją,
    • odbieranie telefonów od klientów.
  • Obsługa, konserwacja i rozwój autorskiego programu ITS „Katalog marek i typów pojazdów homologowanych oraz dopuszczonych do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” (Katalog ITS), w tym:
    • realizacja zadań niezbędnych do dostosowania tego systemu do wymagań centralnego
      systemu CEPiK 2.0.,
    • współpraca z administratorem centralnego systemu CEPiK 2.0 w ramach prac informatycznych nad Katalogiem.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz programistycznej systemu „Patronat” oraz „Katalog ITS”
  • Nadzór nad prawidłowością działania oraz dostosowywanie do zmieniających się wymagań
    i przepisów prawa obu projektów informatycznych.

Wymagania:

  • Udokumentowana umiejętność programowania w języku C++ w środowisku Embarcadero C++ Builder (RAD Studio) z wykorzystaniem bibliotek VCL, STL, Boost.
  • Znajomość języka SQL i zasad projektowania baz danych.
  • Umiejętność programowania aplikacji bazodanowych w RAD Studio z wykorzystaniem bibliotek BDE lub FireDAC.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji obsługi baz danych (DELPHI, C).

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność programowania aplikacji ASP.NET w środowisku MS Visual Studio.
  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych MS SQL Server lub PostgreSQL.
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji na urządzenia przenośne (android, iOS).
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku w wiodącym instytucie naukowym, realizującym międzynarodowe i krajowe projekty badawcze w zakresie transportu samochodowego.
    i bezpieczeństwa ruchu drogowego.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Świadczenia z funduszu socjalnego, m.in. karta MultiSport Plus.
Czekamy na Państwa CV do dnia 31 stycznia 2021 r. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Możliwość zdalnej rozmowy rekrutacyjnej.

Mając na uwadze Informację o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy, którą znajdą Państwo tutaj: https://www.its.waw.pl/bip/,10878.html

prosimy o zawarcie w CV jednej z dwóch klauzul:

  1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niezbędnym do realizacji niniejszej rekrutacji prowadzonej przez Instytut Transportu Samochodowego”

    lub
  2.  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niezbędnym do realizacji niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Instytut Transportu Samochodowego”

Ogłoszenie archiwalne