Logo Pracuj.pl

Specjalista / Inspektor BHP i ppoż.

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w ŁodziO firmie

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Liściasta 17

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań służby BHP wynikających z przepisów prawnych
  • promowanie prewencyjnego podejścia do BHP, inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy
  • nadzorowanie kwestii związanych z ochroną przeciwpożarową
  • udział w audytach wewnętrznych, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji
  • przeprowadzanie szkoleń BHP
  • raportowanie wyników pracy, opracowywanie okresowych sprawozdań i analiz, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – bezpieczeństwo i higiena pracy
  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHP
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • zdolności analityczne
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • zdolności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • wolne weekendy, praca w godzinach 8-16
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • fundusz socjalny
  • szkolenia

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Specjalista / Inspektor BHP i ppoż., Liściasta 17, Bałuty, Łódź