Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Inspektor BHP i ppoż.

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Liściasta 17

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań służby BHP wynikających z przepisów prawnych

  • promowanie prewencyjnego podejścia do BHP, inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy

  • nadzorowanie kwestii związanych z ochroną przeciwpożarową

  • udział w audytach wewnętrznych, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji

  • przeprowadzanie szkoleń BHP

  • raportowanie wyników pracy, opracowywanie okresowych sprawozdań i analiz, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – bezpieczeństwo i higiena pracy

  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHP

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office

  • zdolności analityczne

  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • zdolności interpersonalne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • wolne weekendy, praca w godzinach 8-16

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz socjalny

  • szkolenia

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Przewiń do profilu firmy