Oferta pracy

Specjalista / Inspektor BHP i Ppoż.

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Pożarowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

Pożarowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP/PPOŻ wynikających z polityki i standardów Grupy kapitałowej BILFINGER

  • Realizacja zadań Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w celu zapewnienia zgodności z Aktami Prawnymi dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej

  • Koordynacja, współtworzenie odpowiednich standardów i procedur BHP/ PPOŻ

  • Prowadzenie i koordynacja szkoleń BHP (wstępnych i okresowych)

  • Przeprowadzanie kontroli stanu BHP i PPOŻ w zakładach Spółki oraz przygotowanie analiz i wniosków z kontroli

  • Koordynacja pracy komisji bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Organizowanie/koordynacja badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa

  • Nadzór nad dokonywaniem oceny ryzyka zawodowego

  • Współpraca z kierownictwem w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP i PPOŻ

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i PPOŻ

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP

  • Prowadzenie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z procedurami firmy i standardami Grupy kapitałowej BILFINGER

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP (warunek konieczny)

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze przemysłowym lub produkcyjnym

  • Doświadczenie praktyczne we wdrażaniu i doskonaleniu kultury bezpieczeństwa pracy

  • Mile widziana praktyczna znajomość norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

  • Mile widziane doświadczenie audytora wewnętrznego w zakresie norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji z zakresu BHP i Ppoż.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie zajmującej pozycję jednego z europejskich liderów usług utrzymania ruchu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej)

  • Kursy i szkolenia poszerzające kwalifikacje zawodowe, w tym dofinansowanie dalszej nauki

  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia, karta Multisport

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Przewiń do profilu firmy