Specjalista / Inspektor ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Poznań, Sady (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-22
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-04-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych

    SPECJALISTA / INSPEKTOR ds. BHP i OŚ
    Miejsce pracy: Poznań, Sady (pow. poznański)
    Wymiar czasu pracy: 2/5 etatu (2 dni w tygodniu)

    Obowiązki:

    • Nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami przepisów bhp, p.poż i ochrony środowiska
    • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wymogami prawnymi oraz polityką firmy
    • Przeprowadzanie doraźnych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp
    • Koordynowanie przeprowadzania pomiarów środowiska pracy
    • Czynny udział w tworzeniu ocen ryzyka zawodowego
    • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej
    • Realizacja szkoleń z zakresu BHP (wstępnych)
    • Współdziałanie z kierownictwem w zakresie tworzenia kultury bezpiecznej pracy

    Wymagania:

    • Studia wyższe/podyplomowe z zakresu BHP
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie bhp, p.poż i ochrony środowiska
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok), mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym lub magazynie wysokiego składu
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz zdolności analityczne
    • Sumienność, umiejętność doskonałej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    bottom