Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista – Inspektor Nadzoru Branży Drogowej

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Rotterdamska 9

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • współpracuje przy tworzeniu projektów inwestycyjnych

  • przygotowuje założenia projektowe do opracowania dokumentacji budowlano-technologicznej

  • opiniuje stronę techniczną umów na realizację robót inwestycyjnych i remontów

  • nadzoruje realizację robót budowlanych we właściwej branży, zgodnie z prawem budowlanym

  • sprawdza i akceptuje kalkulacje, wyceny robót i prac projektowych pod względem ich prawidłowości i zasadności oraz faktury pod względem merytorycznym

  • prowadzi całość spraw i korespondencji związanej z nadzorowaną branżą, w tym przygotowanie okresowych i końcowych raportów wynikających z systemu monitorowania i sprawozdawczości prac projektowych, nadzorów i robót budowlanych

  • nadzoruje przestrzeganie warunków umów z wykonawcą robót budowlanych (szczególnie warunków technicznych oraz dyscypliny finansowej i terminowej)

  • w okresie gwarancji i rękojmi dochodzi praw inwestora, organizuje przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne

  • bierze udział w komisjach odbiorów technicznych i przeglądów, komisjach przyjmujących dokumentację, komisjach przetargowych, komisjach szacowania szkód

  • pełni funkcję koordynatora czynności nadzoru inwestorskiego na budowie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lądowe i specjalności inżynierii komunikacyjnej (lub pokrewne) oraz tytuł inżyniera lub magistra inżyniera

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej

  • wiedza i doświadczenie w kosztorysowaniu robót

  • umiejętność obsługi komputera

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i zdyscyplinowanie

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet opieki medycznej

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wymagane dokumenty

  • CV,

  • list motywacyjny.

Branża morska jest najdynamiczniej rozwijającym się sektorem gospodarczym, co bezpośrednio wpływa na możliwości podjęcia ciekawej i ambitnej ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Dla wielu morze to także pasja. Skorzystaj z niesamowitej okazji połączenia przyjemnego z pożytecznym i dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy