Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista – Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

12 TERENOWY ODDZIAŁ LOTNISKOWY W WARSZAWIE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu przygotowania procesu inwestycyjnego;

  • Tworzenie i prowadzenie harmonogramów zadań inwestycyjnych w oparciu o Project Menagement Plan;

  • Śledzenie postępu prac w stosunku do harmonogramów;

  • Udział w określaniu zakresu i wymagań projektów;

  • Przygotowywanie sprawozdań, analiz, raportów, prezentacji, opinii związanych z realizacją zadań;

  • Identyfikacja, analiza i zarządzanie ryzykami projektów;

  • Współpraca z wykonawcami, urzędami i instytucjami w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych;

  • Współpraca z wojskami sojuszniczymi w zakresie uzgodnień dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz robót budowlanych;

  • Udział w procedurach zlecania, nadzorowania i odbioru dokumentacji projektowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych;

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym;

  • Znajomość prawa budowlanego oraz innych przepisów dotyczących procesu budowlanego;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Znajomość pakietu MS Office, MS Project;

  • Umiejętność organizacji pracy wielozadaniowej, analitycznego myślenia i komunikatywności;

  • Znajomość języka angielskiego, poziom C1.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji wymagających projektów inwestycyjnych;

  • Praca w międzynarodowym środowisku dająca m.in. możliwość podnoszenia kompetencji językowych;

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • Pakiet socjalny;

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

  • 13 pensja

Miejsce i termin składania CV oraz listu motywacyjnego:

12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie, Al. Jerozolimskie 97 00-909 WARSZAWA

Osoba do kontaktów – p. Mirosław GORCZYCA Tel. 261 849 004, 261 849 230

O nas

12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie jest jednostką organizacyjną bezpośrednio podporządkowaną Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. Przeznaczony jest do realizacji Centralnego Planu Inwestycji Budowlanych Resortu Obrony Narodowej oraz Planu Remontów Nieruchomości Resortu Obrony Narodowej na dany rok, w części w której inwestorem jest 12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie.