Oferta pracy

Specjalista Inspektor

HSW S.A.O firmie

HSW S.A.

Generała Tadeusza Kasprzyckiego 8

Stalowa Wola

Huta Stalowa Wola S.A. - przedsiębiorstwo z sektora produkcyjnego w obszarze wojskowości i budowania bezpieczeństwa narodowego, przełamująca bariery innowacji w przemyśle ciężkim, nagrodzona tytułem „ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2019 roku”, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista InspektorNumer ref.: Nr ref. SPECJALISTA INSPEKTOR/2020

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie efektywnego funkcjonowania obszaru infrastruktury i administracji zgodnie ze strategią organizacji, z uwzględnieniem bezpieczeństwa personelu.
  • Realizacja założonych celów z obszaru infrastruktury i administracji zgodnie z przyjętym budżetem.
  • Dbałość o optymalizację procesów i kosztów zarządzania majątkiem firmy.
  • Nadzorowanie i ścisła współpraca z instytucjami i organami nadzoru w zakresie poprawności dokumentacji.
  • Realizacja samodzielnych funkcji technicznych w zakresie nadzoru nad robotami budowlanymi oraz kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska, elektrotechnika, inżynieria elektryczna).
  • Minimum 2 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Umiejętność obsługi programów: AutoCad, MS-Project.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania.
  • Znajomość programów klasy ERP.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń, w tym dofinansowanie studiów związanych z profilem stanowiska.
  • Dodatkowe benefity – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW.
  • Bogaty pakiet socjalny, również dla Twoich najbliższych (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych i inne).
Zainteresowanych zapraszamy
do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) za pomocą Aplikuj
z wpisanym w temacie wiadomości nr referencyjnym: SPECJALISTA INSPEKTOR/2020
lub na adres:
Biuro Zasobów Ludzkich - Huta Stalowa Wola S.A.
Prosimy o dopisanie poniższych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”.

„Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do HSW S.A., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy