Specjalista Inwestycji WN

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 09.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 08.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    #TOJASNE
    że mamy dla Ciebie

    • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
    • 2 premie w roku
    • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
    • dwa dodatkowe dni wolne
    • opiekę medyczną
    • kartę multisport
    • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
    • sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)
    • bony świąteczne oraz paczki dla dzieci
    • konkursy pracownicze
    • dbałość o zasady BHP
    to globalna
    liczba naszych pracowników
    to liczba pracowników
    innogy w Polsce
    to liczba
    oddziałów
    w Polsce
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SI2019AR

    Jakie zadania dla Ciebie mamy!

    • Prowadzenie projektów związanych z budową i modernizacją sieci energetycznej – stacje WN, linie WN
    • Wsparcie zespołu w prowadzeniu dużych projektów związanych z budową i modernizacją sieci energetycznej
    • Monitorowanie robót budowlano montażowych w terenie
    • Rozliczanie projektów inwestycyjnych pod względem merytorycznym
    • Przygotowanie projektów do zamknięcia w SAP
    • Prowadzenie gospodarki związanej z uzgadnianą dokumentacją projektową oraz dokumentacją powykonawczą

    Kogo szukamy?

    Osoby, która:

    • Posiada wykształcenie wyższe techniczne
    • Posiada wiedzę na temat zagadnień związanych z budową sieci i urządzeń elektroenergetycznych WN i SN
    • Zna normy i przepisy w zakresie budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznej
    • Posiada znajomość środowiska CAD
    • Potrafi czytać dokumentację techniczną
    • Posiada umiejętność pracy w zespole
    • Jest komunikatywna i umie nawiązywać relacje

    Doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.

    bottom