Oferta pracy

Specjalista - inżynier bezpieczeństwa pożarowego

FPS Krzysztof RuwińskiO firmie

  • Przasnyska 6B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

FPS Krzysztof Ruwiński

Przasnyska 6B

Warszawa

Specjalistyczna firma z wieloletnim stażem w zakresie ochrony przeciwpożarowej zajmująca się opracowaniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej, uzgadnianiem projektów budowlanych i projektów urządzeń przeciwpożarowych, nadzorami nad budynkami istniejącymi i nowo projektowanymi, nadzorami budów, odbiorami technicznymi budynków i urządzeń przeciwpożarowych oraz sporządzaniem dokumentów dla Zakładów Zwiększonego i Dużego Ryzyka Poważnych Awarii Przemysłowych.

Zakres obowiązków:

  • § wykonywanie rysunków, opracowań z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • § wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego
  • § opracowanie warunków ochrony przeciwpożarowej
  • § przeprowadzenie analiz z zakresu bezpieczeństwa pożarowego budynków
  • § przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i opisowej
  • § przeprowadzanie ćwiczeń ewakuacyjnych
  • § bieżące prace biurowe

Oczekiwania wobec kandydata:

  • § znajomość przepisów techniczno-budowlanych i przeciwpożarowych
  • § mile widziany kurs inspektora ds. bhp
  • § dobra znajomość obsługi programu Autocad
  • § znajomość obsługi pakietu Office
  • § prawo jazdy kat. B
  • § nastawienie na zdobywanie wiedzy oraz zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • § atrakcyjne warunki pracy uwzględniające indywidualny wkład w realizowane projekty
  • § kartę sportową
  • § uczestnictwo w ambitnych projektach z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bhp
  • § możliwość zwiększania swoich kompetencji pod nadzorem specjalistów z branży ppoż. oraz bhp
  • § pracę w ambitnym i młodym zespole, który ceni sobie jasne zasady i otwartą komunikację
  • § elastyczne godziny pracy (możliwość łączenia studiów z wykonywaną pracą)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy