Oferta pracy

Specjalista inżynier budowlany

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Stężyca (pow. rycki)

    Stężyca (pow. rycki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw dotyczących branży budowlanej w zakresie projektów inwestycyjnych,

  • Wsparcie szefa UR w zakresie prawidłowej eksploatacji istniejących budynków i budowli,

  • Pełnienie funkcji Kierownika Projektu, zarządzanie realizacją przydzielonych projektów inwestycyjnych, w tym współfinansowanych z UE,

  • Organizowanie, kierowanie i nadzorowanie całokształtu realizacji projektu (zakres prac, budżet, harmonogram, dokumentacja techniczna),

  • Zapewnienie zakupu niezbędnych do realizacji urządzeń i materiałów, wykonania oceny technicznej ofert i odbioru dostaw.

  • Udział w kontraktacji dostaw, zapewnienie uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych.

  • Pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru robót branży budowlanej zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo),

  • Biegła znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Wiedza z zakresu regulacji prawnych w zakresie Prawa Ochrony Środowiska, Prawa Budowlanego, Prawa Wodnego,

  • Dobrea znajomość języka angielski (B2, współpraca z NL),

  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno – budowlanym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + procent od sprzedaży)

  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w swojej branży

  • Pracę u największego polskiego producenta kwiatów

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.